Prodej placených odkazů

Nabízím Vám možnost zakoupit si placené zpětné odkazy, jednosměrné, které mají velkou váhu při budování SEO. Je to jedna z drobných činností, která zvýší počet zpětných odkazů z kvalitního webu. Pomůže to Page-ranku a S-ranku, pokud ho ještě sledujete.

Klíčová slova – sousloví

Jde o 88 klíčových slov na jedné stránce, která po naplnění nebude měněna. Vybrat si můžete jen základní zápis – standard, nebo si připlatit za zvýraznění, velikost, barvu. Detailní text po najetí myši je součástí. Zpětné odkazy se prodávají na rok.

Firemní slogany

Krátké firemní slogany na jeden, maximálně dva řádky. Opět v základu nabízený standard, za drobný příplatek zvýraznění. Délka do 222 znaků.  Jeden odkaz ze sloganu na firemní www stránku. POčet sloganů na stránku je opět 88.

Krátké články

Malý PR článek na podporu Vašeho webu. Tématicky zaměřený text do 777 znaků. Na stránce budou nadpisy s odkazy na detail článku a z něj maximálně tři odkazy z těla článku na klíčová slova nebo sousloví. Samostatná stránka s článkem.  Navázání na další web s PR články, který je součástí webu super-reklama.cz. Můžete tedy mít články dva. Doporučuji změněný text. Jak jinak 88 odkazů netříděných na stránku a tedy 88 PR článků. Kdo chce více a cíleně, pak jiný web. Článek do 500 znaků včetně mezer, dva odkazy v textu.