Komerční sdělení na iDNES

Komerční sdělení. Je to možnost, jak podat reklamní sdělení o Vaší firmě. V reklamním komerčním sdělení můžete informovat o Vaší firmě, jako takové nebo jednotlivých produktech a vydat více komerčních sdělení za rok. Nebo během pár měsíců. Zeptejte se, poradím Vám.

Nejběžnější možností je umístění tohoto komerčního sdělení na jeden rok do portálu iDNES do odpovídající rubriky, dle Vašeho oboru podnikání. Nebo taky třeba na čtvrt roku. Zato můžete vydat klidne čtyři nebo i více komerčních sdělení na iDNES a mít větší zásah pro čtenáře i pro fulltextové vyhledávače.

Komerční sdělení TOPkontakt na zpravodajském portálu iDNES přináší výhody v SEO.  Například nalezení na předních českých serverech. Největším, i na tom nejpoužívanějším. Jak? Protože máte neomezeně produktů a i možnost napsat vícero komerčních sdělení, vložíte Vaše klíčová slova coby aktivní hyperlinkové odkazy. Tohle je jedna z SEO metod. A že jich je.

Náhled serveru iDNESVíte, co má sílu v SEO? Text. Kvalitní strukturovaný text. A kde je uplatníte? V komerčním sdělení, které bude umístěné na největším zpravodajském serveru iDNES. A interní odkazy z komerčního sdělení mají také svůj význam. Zde se kvalita nadřazuje kvantitě. Komerční sdělení má svůj význam, ať už pro informování o novém e-shopu, nebo pro firemní propagaci firmy jako takové.

Komentáře jsoiu uzavřeny, ale můžete zanechat trackback z Vašeho webu.

Jeden komentář to “Komerční sdělení na iDNES”

  1. […] PR článků,komerčních sdělení – Krátké propagační články, delší komerční sdělení do iDNES. Výborné pro […]